Kedves Szülők! Tisztelt Partnerünk!

Nagy örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy az iskolában folyó nevelő-oktató munka, illetve a nálunk tanuló diákok támogatására Hajas László és Szécsényi István, neves fodrászmesterek, akik maguk is egykor intézményünk tanulói voltak, alapítványt hoztak létre.

Minden bizonnyal Önök is tisztában vannak azzal, hogy az oktatási intézmények anyagi lehetőségei korlátozottak. Iskolánk az alapítvány segítségével szeretné elérni, hogy diákjaink korszerű, magas színvonalú oktatásban részesüljenek, és olyan infrastruktúrát igyekszünk kialakítani, amely a modern igényeknek is megfelel. Ennek érdekében pályázatokon veszünk részt, és támogatókat kutatunk fel. Célunk különböző programok keretében alapítványunk számára adományokat, felajánlásokat szerezni. Terveink között szerepel évente egy Alapítványi szakmai est szervezése, egyéb rendezvények, szakmai versenyek szervezése, neves pártfogók megkeresése.

Kérjük, hogy amennyiben lehetőségei engedik, támogassa Ön is alapítványunkat. A legkisebb segítség is számít. A vonatkozó törvények értelmében az Alapítvány fogadhatja az 1%-os SZJA felajánlásokat! Támogatásáról, kérésére adókedvezményre jogosító igazolást állítunk ki.

A felajánlásokat, legyen az anyagi, vagy tárgyi természetű, az iskola címén, illetve az alábbi bankszámla számon tudjuk fogadni:

1203 Budapest, Kossuth Lajos utca 35.

OTP 11720001 - 20211958

Adószámunk: 18253100-1-43.

Bővebb információért forduljon bizalommal hozzánk iskolánk telefonszámán. Előre is köszönjük segítségét és támogatását!.

Lakos Antal Sándor
a kuratórium elnöke